Hľadám submisívnu ženu

Som prirodzene dominantný muž a hľadám submisívnu partnerku na dlhodobý vzťah. Zoznamovanie cez internet považujem za nešťastné, avšak pre hľadanie partnera na tento typ vzťahu je to asi najlepšie riešenie. Pri “bežnom” zoznamovaní totiž svoju submisivitu väčšina žien kvôli okoliu tají (a väčšina si ju v sebe ani plne neuvedomuje).

Najskôr ale niečo o mne. Čo sa týka vzhľadu tak meriam 174 cm, vážim 80 kg a myslím, že pôsobím sympaticky. Pokiaľ je to pre niekoho dôležité, tak môžem zaslať aj fotku. Som vodcovský, sebaistý, dominantný, úprimný, ale aj urážlivý, mrzutý a možno občas až moc priamy. Veľmi veľa pre mňa znamená hrdosť. Medzi moje záľuby patrí cestovanie, hudba, šport a aktívny život.

V tomto vzťahu mi nejde len o samotné uspokojenie, ale aj o ďalšie pocity s tým spojené. Chcem mať v partnerke poslušné a oddané “dievčatko”, ktoré pre Pánovo potešenie hocičo vydrží, ale ktorú zároveň Pán ochraňuje, miluje a pokiaľ je s ňou spokojný, tak aj pohladí alebo si ju pritúli. Budem ti oporou a okrem pevnej ruky ti ponúkam aj objatie a nikdy ti naozaj neublížim. Ponúkam ti predovšetkým pocit istoty. Nikdy ti nebudem klamať a pokiaľ ti niečo sľúbim, tak to aj splním. V tejto oblasti sa mi páči asi všetko. Stopka (dohodnuté slovo, na ktoré dominant okamžite prestane), ako aj rešpektovanie dohodnutých hraníc je samozrejmosťou.

Na tvojich skúsenostiach v tejto oblasti nezáleží, rád spoznám aj začínajúcu subinku, kde budeme pomaly objavovať hranice. Na čom ale záleží je ochota odovzdať sa a snažiť sa, aby som bol s tebou maximálne spokojný. Rozumiem tomu, že subinka musí svojmu pánovi aj chýbať a tak sa nepodriadi každému, ale pokiaľ si už predo mnou kľakneš, tak chcem, aby mi nepatrilo iba tvoje telo, ale aj duša a srdce. Proste tento vzťah chcem mať založený na absolútnej vernosti a dôvere.

Všetko je na dohode, ale najradšej by som riadil čo najväčšiu časť tvojho života a mal ťa čo najviac k dispozícii. To ale samozrejme neznamená, žeby si nemohla mať svoj život. Chápem že máš svojich priateľov a známych a ani v jednom ťa nechcem obmedzovať, práve naopak. Rovnako ako v “normálnom” vzťahu platí, že pokiaľ mám niekoho rád, tak si prajem, aby bol šťastný. Mimo spálne by som s tebou žil aktívnym životom, cestoval, navštevoval kultúrne podujatia a pod. A bol by som rád, keby to bavilo aj teba.

Niektorí si predstavujú podobný vzťah ako väzenie, v ktorom subinka musí trpieť. Ale tak to nie je. Pre subinku je dôležité mať Pána, ktorému môže veriť a pravidlá, ktoré musí dodržovať. Nelákajú ju muži, ktorí jej na kolenách všeličo sľubujú, len aby sa jej zapáčili, ale muži, čo vedia čo chcú a neboja si to vziať.

A nie je to ani o tom, že by si Pán subinky nevážil, alebo ich nemiloval. Naopak, tieto vzťahy bývajú oveľa hlbšie, pretože ich spája dôvera a pochopenie. A aj ľudia, ktorých toto vzrušuje, majú potrebu milovať a byť milovaní.

Nie je problém vymeniť si pár emailov, ale radšej dávam prednosť osobnému stretnutiu. Pokiaľ som ťa teraz zaujal, napíš mi niečo o sebe a pokiaľ sa mi budeš páčiť, bol by som rád, keby si prijala moje pozvanie na kávu. Som si istý, že naše stretnutie sa posunie do ďalšieho. Riskujeme len pár minút a pokiaľ si nebudeme vyhovovať, nie je nič ľahšieho ako si povedať zbohom alebo zostať priatelia. Získať ale môžeme oveľa viac.

Veľa žien toto vzrušuje, ale stretnúť sa boja. Rozumiem tomu, ale naozaj nie je čoho. Stretneme sa v kaviarni v strede mesta, do ničoho ťa nútiť nebudem a som príjemný spoločník. Kľudne sa aj dohovor s kamarátkou, kde si a že jej budeš pravidelne volať alebo na nejakej inej poistke. Nijak ma to neuráža, chápem, že dôveru si treba vybudovať. Rovnako, ako aj rozumiem tomu, že je ťažké zveriť sa do rúk aj človeka, ktorého dobre poznáš, nie to ešte cudziemu. Ale ponáhľať sa nikam nemusíme.

MOJE DESATORO DOMINANTA

Dominant nie je neobmedzený vládca, i keď sa tak snaží pôsobiť.

1. Dominant si svoju sub nadovšetko váži, s vedomím toho, že dar ktorý dostal, je tým najväčším, aký môže človek človeku dať. Je náročný a vyžaduje plné nasadenie, ale vie, ako so svojou sub zdieľať potešenie z tohto vzácneho daru.

2. Dominant vie, že musí ovládať predovšetkým sám seba, aby mohol ovládať iných. Ako prísny a náročný pán môže spôsobiť, že jeho sub potečú skutočné slzy. Ako milenec potom bozkami zotrie slzy z tváre svojej sub, bez toho, aby vypadol z úlohy.

3. Keď sa stane niečo zlé, dominant sa oprostí od úlohy, ktoré obaja, on i sub hrajú, aby mohol byť skutočným partnerom a priateľom. Nikdy nezabúda, že sa jedná o láskyplný vzťah, medzi dvomi skutočnými ľuďmi.

4. Vždy dokáže rozlišovať hru a realitu a nikdy nebude po svojej sub chcieť, aby mu dala prednosť pred svojou prácou, alebo rodinou, len aby dosiahol svoje uspokojenie.

5. Je si vedomý toho, že aby si získal myseľ, telo, ducha, dušu a lásku svojej sub, musí si najskôr získať jej dôveru. Dokáže svojej sub zmysel pre humor, láskavosť a vľúdnosť. Vždy musí svojim chovaním dokazovať, že jeho príkazy a vedenie pochádzajú od človeka, ktorý vie čo robí, od človeka od ktorého sa sub môže učiť a ktorého je dobré počúvať a dôverovať mu.

6. Je dosť romantický na to, aby bol ochrancom a gavaliérom. Pokiaľ je to potrebné bude bojovať za svoju sub. Dokazuje tým, že je možné sa oňho oprieť a spoľahnúť sa na neho.

7. Keď cvičí svoju sub, je prísny učiteľ. Neodpustí žiadnu chybu, neprijme nič menšie, ako perfektný výkon. Nikdy nebude svoju sub trestať bezdôvodne. Keď dôjde k trestu, bude ho vykonávať zodpovedne.

8. Dominant je vždy pripravený ku komunikácii a diskusii, vždy pripravený vypočuť priania a potreby svojej sub. Je trpezlivý, pozná hranice svojej sub a dá mu čas na to, aby ich preskúmal. Vie, že pokiaľ mu sub bude dôverovať, tieto hranice sa rozšíria.

9. Poslušnosť a ochota by mali pochádzať zo snahy potešiť a nie zo strachu z trestu. Dominant rozumie krehkej povahe duše a tela a nikdy nezradí dôveru, ktorú dostal.

10. Je si sám sebou dostatočne istý, aby sa mohol smiať sám sebe a absurdnostiam, ktoré prináša život. Má otvorenú myseľ, aby sa mohol učiť nové veci. Jeho nástrojmi sú myseľ, telo, duša a láska. Chápe, že každý partner čerpá uspokojenie z radosti druhého. Obaja vedia, že láska a dôvera sú jediné putá, ktoré ich k sebe viažu.

Napísať mi môžeš jednoducho cez kontaktný formulár uverejnený pod týmto textom. Pokiaľ nevieš čo mi máš napísať, stačí napísať niečo o sebe – odkiaľ si, koľko máš rokov, záľuby atď. Nemusí to byť slohové cvičenie, ale na správy typu: “pošli foto”, “chcem to” nemienim reagovať. Pokiaľ ale nie si o sebe schopná napísať pár viet, tak evidentne hľadám niekoho iného.